lek. Magdalena Kotewicz (Mazgaj)

lek. Magdalena Kotewicz (Mazgaj)

dermatolog, lekarz medycyny estetycznej
  • język polski
  • język angielski
  • język francuski

Specjalizacja: Specjalista dermatolog-wenerolog.

Doświadczenie: Szkolenie specjalizacyjne ukończyła w Oddziale Klinicznym Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie prowadziła również zajęcia dydaktyczne z dermatologii i wenerologii dla studentów anglojęzycznych Wydziału Lekarskiego. Część szkolenia specjalizacyjnego odbyła w Oddziale Dermatologii Szpitala Bichat Calaude-Bernard w Paryżu pod kierownictwem Prof. Vincenta Descamps, gdzie szczególnie zainteresowały ją choroby paznokci. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Podczas studiów odbyła roczne stypendium na Uniwersytecie Piotra i Marii Curie (Sorbona) w Paryżu.

Leczenie: Zajmuję się leczeniem i diagnostyką chorób skóry, włosów i paznokci, oceną dermoskopową znamion barwnikowych, trichoskopią, kriochirurgią i laseroterapią.

Szkolenia i prace naukowe:  Regularnie poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach. Jest współautorką artykułów naukowych publikowanych w polskich oraz międzynarodowych czasopismach.

Członkostwo: Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD), a także Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV)

W wolnym czasie jeździ na rowerze enduro oraz podróżuje.