lek. Hanna Wiciak

lek. Hanna Wiciak

ginekolog
  • język polski

Specjalizacja: W trakcie szkolenia specjalizacyjnego z ginekologii.

Doświadczenie: Jest lekarką, ginekolożką w trakcie szkolenia specjalizacyjnego, które odbywa w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Ukończyła Wydział Lekarski oraz Dietetykę na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Obecnie jest również w trakcie studiów podyplomowych z zakresu seksuologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Większość jej czasu pracy zajmuje szpital, gdzie realizuje się w zakresie operatywy i gdzie ma okazję uczyć studentów.

Leczenie: Przyjmuje pacjentki na konsultacje ginekologiczne i położnicze, monitoringi owulacji oraz zakładanie Władki hormonalnej.

Szkolenia i prace naukowe: Korzysta z każdej możliwości, żeby podnosić swoje kwalifikacje, stara się brać udział w kursach i stażach, aby móc jak najlepiej zająć się każdą Pacjentką, która jest pod jej opieką.

Inne: Lubi swój zawód i z pracy z Pacjentkami czerpie ogromną satysfakcję. W swojej dziedzinie nie kieruje się żadnymi poglądami religijnymi, ani politycznymi – chciałaby, żeby każda Pacjentka czuła się na wizycie możliwie jak najbardziej komfortowo.