lek. Hanna Wiciak

lek. Hanna Wiciak

ginekolog
  • język polski

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Obecnie odbywa szkolenie specjalizacyjne z położnictwa i ginekologii w I Klinice Ginekologii i Położnictwa przy ul. Chałubińskiego we Wrocławiu. Prowadzi także zajęcia ze studentami.
Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach i kursach. Autorka publikacji naukowych, członek zespołu badawczego w badaniach klinicznych. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
W kontakcie z pacjentkami stawia na indywidualne podejście do każdej kobiety. Przykłada dużą wagę do rzetelnego i zrozumiałego wyjaśnienia pacjentce procesu diagnostycznego oraz planowanego leczenia. Otacza opieką zarówno dziewczęta wymagające opieki ginekologicznej mimo młodego wieku, jak i kobiety ciężarne czy starajace się o ciążę. Dzięki pracy na oddziale szpitalnym, nie tylko przeprowadzi kobietę przez cały czas trwania ciąży, ale i powita z nią na świecie nowego czlonka rodziny. Ceniona za swoją cierpliwość i empatię.