lek. Andrzej Bereza | Neurolog

Krawiecka 1/2

Postać przedstawiająca lekarza Andrzeja Berezę

Doświadczenie zawodowe

Specjalizacja: W trakcie specjalizacji z neurologii.

Doświadczenie: Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Doświadczenie zdobywał pracując w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Opolu, obecnie w Klinice Neurologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, w ramach oddziału neurologii i oddziału udarowego oraz konsultując pacjentów w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.

Zajmuje się leczeniem

Główne obszary zainteresowań: Zajmuje się leczeniem wszystkich schorzeń układu nerwowego (m.in. choroby naczyniowe mózgu, bóle kręgosłupa, bóle głowy, tężyczka), ze szczególnym uwzględnieniem choroby Parkinsona i innych zaburzeń ruchowych.

Szkolenia i prace naukowe

Szkolenia i prace naukowe: Stale rozwija swoje kompetencje aktywnie uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach w kraju i za granicą. Brał udział m.in. w szkoleniu z zakresu zaburzeń ruchowych w Berlinie organizowanym przez International Parkinson and Movement Disorders Society (MDS), Szkole Europejskiej Akademii Neurologii (EAN) w Austrii i w Grecji oraz w kongresie EAN w Wiedniu.

Członkostwo: Jest członkiem licznych towarzystw naukowych, m.in.: Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, Polskiego Towarzystwa Choroby Parkinsona i Innych Zaburzeń Ruchowych, European Academy of Neurology oraz Movement Disorders Society.

Inne: Stara się nawiązać przyjazną relację z pacjentem, dobierając odpowiednie leczenie do indywidualnych potrzeb chorego.