Agnieszka Kiełbik

Agnieszka Kiełbik

psycholog, psychodietetyk, psychoterpeuta
  • język polski

Specjalizuje się w nurcie psychoterapii Gestalt zintegrowanej z podejściem systemowym oraz elementami terapii poznawczo-behawioralnej, terapii schematów oraz psychodietetyce. Pracuje indywidualnie z dorosłymi oraz prowadzi konsultacje psychodietetyczne dla dorosłych i dzieci, a także spotkania wychowawcze dla rodziców, kierując się nurtem rodzicielstwa bliskości, self- reg, pozytywną dyscypliną. Udziela również wsparcia kobietom w okresie okołoporodowym.

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim, studia podyplomowe na kierunku Psychodietetyka przy SWPS we Wrocławiu oraz kurs psychoterapii Gestalt  w Ośrodku Edukacji Psychologicznej Psyched we Wrocławiu. Przeszła szkolenie z Terapii Poznawczo – Behawioralnej Dzieci i Młodzieży oraz z Terapii Schematów w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii.

Oprócz pracy jako psychoterapeuta, pracuje również w Szkole Podstawowej w Radwanicach jako psycholog szkolny. Zajmuje się tu głównie terapią i wsparciem dzieci, konsultacjami psychologicznymi rodziców. Prowadzi również zajęcia psychoedukacyjne oraz indywidualne konsultacje dla nauczycieli. Doświadczenie w terapii i diagnozie psychologicznej  zdobywała w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Zgorzelcu oraz w trakcie pracy w Szkole Podstawowej w Żernikach Wrocławskich.