Witaj w naszym świecie #ADHDrenalina! To społeczność, w której życie kręci się jak rollercoaster! Gotowi na jazdę?

Startujemy 4 marca godz. 19:00

- warsztaty online!

 

ADHD TO NASZA SUPERMOC
W #ADHDrenalina wierzymy, że ADHD to nie defekt, to nasza supermoc! Jesteśmy jak superbohaterowie, tylko że zamiast peleryn mamy czasem problemy z koncentracją. Ale co tam, nasza wyobraźnia pracuje na pełnych obrotach!

Multitasking to nasz drugi język
Myślisz, że potrafisz robić kilka rzeczy na raz? To słodkie. My, robimy to na tyle efektownie, że nawet nasze myśli mają małe multicopterki, żeby się nie pogubić!

Kiedy twoja pamięć to bardziej siatkówka niż komputer
Zapomniałeś, o czym rozmawiałeś? Nie przejmuj się, zawsze znajdzie się coś, co umknie nam z pamięci.

HYPERFOCUS CZYLI NASZA TAJNA BROŃ
Czy kiedykolwiek patrzyłeś na zegarek i zorientowałeś się, że spędziłeś godzinę a na czytaniu o dinozaurach? Albo dwie..albo trzy? Kto by to liczył! Kiedy coś nas wciągnie, to lecimy na maksa!

Spontaniczność to nasze drugie imię… zaraz po chaosie!
Nie ma planu? Świetnie! Spontaniczność to nasz język – bez niej byłoby po prostu za nudno. Zawsze gotowi na nowe przygody, nawet jeśli to oznacza zaczynanie czegoś bez planu!

Kiedy Twój chaos ma swój własny GPS
Tak, czasem nasz chaos ma swoje własne zasady, ale przynajmniej zawsze wie, gdzie iść! To jak GPS zainstalowany w trudnościach, ale zawsze znajdujemy swoją drogę… czy to zawsze ta sama droga, to inna sprawa!

#ADHDrenalina Jesteśmy jak wirująca karuzela – czasem trudno nadążyć, ale zawsze jesteśmy gotowi na kolejną rundę!


WARSZTATY

Nasze Warsztaty to taki trochę cyrk, ale z bardziej edukacyjnymi żonglerami! Jesteśmy tu dla wszystkich, których myśli biegają szybciej niż na maratonie.

#ADHDrenalina to miejsce, gdzie uczymy się o naszym ADHD w taki sposób, że nawet nasze myśli pytałyby o notatki! W #ADHDrenalina pomagamy sobie w codziennych wyzwaniach, od znalezienia kluczy po znalezienie czasu na pobycie samym ze sobą.PROWADZĄCA MGR MARCELINA KOPCZEWSKA

Przed wami Marcelina, prowadząca warsztaty organizacji życia, multitaskingu i całego tego bałaganu z ADHD! Z wykształcenia jest pracownikiem socjalnym, socjologiem. Obecnie kontynuuje studia na kierunku psychologia, w najbliższym czasie rozpoczyna akredytowane szkolenie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Marcelina posiada doktorat z odnajdywania rzeczy, które wszyscy uważali za bezpowrotnie zaginione – od kluczy po zdrowy rozsądek! Jest również trenerem umiejętności społecznych, dyplomowanym coachem oraz profilaktykiem uzależnień. Posiada doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi od substancji psychoaktywnych, osobami w kryzysie. Prowadzi także sesje indywidualne i coachingowe. Podczas jej warsztatów można spodziewać się nie tylko organizacji życia, ale też kolorowego spektaklu, gdzie chaos i śmiech idą ze sobą w parze. Przygotujcie się na niezapomnianą podróż przez zakręcone ścieżki myśli z Marceliną u steru!

Niech Twój chaos stanie się Twoim najlepszym sprzymierzeńcem! Dołącz do #ADHDrenaliny i zobacz, jak z chaosem w życiu stać się prawdziwym Mistrzem Organizacji!